Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی پایان طرح تابستانه تا دو روز دیگر در ١٥ کتابفروشی همدان

پایان طرح تابستانه تا دو روز دیگر در ١٥ کتابفروشی همدان

b_150_150_16777215_00_images_ketab1025.jpgمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از عضویت و فعالیت۱۵ کتابفروشی استان در طرح تابستانه کتاب خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی اظهار کرد: طرح تابستانه کتاب از جمله طرح های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که با هدف تقویت جریان توزیع و فروش کتاب از طریق چرخه حرفه ای و اصولی نشر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شعار تابستانه کتاب امسال «کتاب، همنشین دلنشین» است، خاطرنشان کرد: نخستین دوره این طرح در پاییز ٩٤ با شعار «کتابفروشی به وسعت ایران» برگزار شد.

احسانی رونق بخشیدن به کسب و کار کتاب‌فروشان، افزایش جریان تولید و نشر و توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در کشور را از مواردی عنوان کرد که با برگزاری این طرح تحت تاثیر قرار می‎گیرند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان افزود: طرح فروش تابستانه کتاب امسال از ۲۵ تیر آغاز شده و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد. در این طرح ۱۵ کتابفروشی از استان همدان شرکت کرده‌اند که ۱۴ کتابفروشی در همدان و یک کتابفروشی در ملایر فعالیت دارند

احسانی تخفیف‌های ۱۵ و ۲۵ درصدی برای کتاب‌های ترجمه و تالیفی را از مزیت های این طرح عنوان کرد و گفت:  سقف خرید برای هر فرد با ارائه کدملی ۱۲۰ هزار تومان در نظر گرفته شده که معادل ۳۰ هزار تومان تخفیف به آن تعلق می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: کتابفروشی‌های فروغ، ایران زمین، ابن‌سینا، انتشارات فراگیر هگمتانه، برگ، دانشجو، دهخدا، شهر کتاب، آرین، انصاری، رواق، ناصرخسرو و نارنجی ۱ و ۲ و ۳ میزبان طرح تابستانه کتاب در همدان هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن