Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی سیاسی‌کاری در حوزه فرهنگ را جفا می‌دانم

سیاسی‌کاری در حوزه فرهنگ را جفا می‌دانم

b_150_150_16777215_00_images_ehsani102.pngمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه فرهنگ به آرامش نیاز دارد، گفت: سیاسی کاری در حوزه فرهنگ را جفا می‌دانم.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران استان و اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی همدان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی، مدیرکل جدید این اداره در این مراسم اظهار کرد: فرهنگ، مقدمه همه زمینه ها در توسعه همه جانبه و توسعه پایدار است.

وی با بیان اینکه هویت انسانی و هویت جامعه وابسته به فرهنگ است، خاطرنشان کرد: اگر نیاز است در بخش های زیربنایی جامعه تغییراتی حاصل شود، باید به بخش فرهنگ توجه کنیم.

احسانی افزود: سیاست کاری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیریت علم محور و کارشناس محور خواهد بود تا در یک سال آینده عملکرد این حوزه قابل ارزیابی باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه حوزه فرهنگ نیاز به آرامش دارد و سیاسی کاری در این حوزه را جفا می دانم؛ گفت: همه گروه‌ها با هر گرایش و تفکر که در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی فعالیت کنند؛ مورد حمایت قرار می گیرند زیرا در حوزه ارتباطات اداری، به اخلاق مداری باور دارم.

احسانی اظهار کرد: شایسته سالاری و شایسته گزینی با حفظ کرامت انسانی، از مواردی است که در اداره کل مد نظر قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه حوزه فرهنگ بسیار گسترده است، تاکید کرد: با وجود اینکه دستگاه‌های مختلفی در حوزه فرهنگی فعالیت می کنند، اما مسئول و متولی فرهنگ در استان ها ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن