Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی گروه «آئین» همدان به کوالالامپور می‌رود

گروه «آئین» همدان به کوالالامپور می‌رود

b_150_150_16777215_00_images_tanbornavazi123.jpgگروه «آئین» همدان برای شرکت در پنجمین فستیوال فرهنگی و هنری بین المللی «پوتراجایا» راهی کوالالامپور می‌شود.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، سرپرست و آهنگساز گروه آئین در این خصوص اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته و البته در سایه تمرین، پشتکار و آمادگی گروه در سه ماهه تابستان امسال ما اجراهایی را در شهرهای تهران، کوالالامپور و همدان خواهیم داشت.

مصطفی رشیدی‌مطلق با بیان اینکه اولین اجرای ما ساعت ٢١ روز یکشنبه ٢٣ تیرماه و در تالار رودکی تهران است گفت: تالار رودکی یا مجموعه بنیاد رودکی پایلوت خیلی از هنرمندان و گروه‌های مختلف و درجه یک کشور بوده و جزو سالن‌های درجه یک هنری کشور است.

وی ادامه داد: در این اجرا علاوه بر خودم هنرمندانی همچون مهرداد وارسته دلی(نوازنده تنبور و آهنگساز)، شهرام میرزایی، بهنام عبادی عقیل، فرشاد فراهانی دلجو (نوازنده تارباس)، سید اسحاق صادقی (نوازنده کمانچه)، علی اسمیان( نوازنده بربط)، امین شرائی ( نوازنده نی)، محمدرضا طیب (نوازنده قانون)، حسین احمدی نشاط(نوازنده دف)، معین سروندی ( نوازنده تمبک)، صادق ثنائی (نوازنده بندیر و سازهای کوبه‌ای) و به خوانندگی مصطفی آزادی مقتدر قطعاتی از موسیقی اصیل و ناب ایرانی با اشعاری از مولانا را اجرا می‌کنند.

رشیدی مطلق با اشاره به برنامه‌های آینده گروه « آئین» گفت: بعد از این اجرا بیست و نهم تیرماه عازم شهر کوالالامپور برای شرکت در پنجمین فستیوال فرهنگی و هنری بین المللی «پوتراجایا» هستیم.

وی گفت: بعد از بازگشت از مالزی و در روزهای ٢٤ و ٢٥ مردادماه هم در همدان اجرای کنسرت خواهیم داشت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن