Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری اجرای برنامه‌های تبلیغات و بازاریابی گردشگری در همدان

اجرای برنامه‌های تبلیغات و بازاریابی گردشگری در همدان

معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان گفت: به منظور اجرای رونق گردشگری همدان برنامه‌های متنوع تبلیغات و بازاریابی گردشگری پیش‌بینی شده است.

به گزارش "همدان نیوز"، علی خاکسار با بیان اینکه استان همدان در سال جاری برنامه‌های متنوعی در زمینه تبلیغات و بازاریابی گردشگری دارد اظهار کرد: برگزاری تورهای آشناسازی و برگزاری رویدادها و جشنواره‌های مختلف از جمله این برنامه‌هاست که طی سال جاری چندین مورد نیز برگزار شده است.

وی ادامه داد: شرکت در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران و دیگر نمایشگاه‌ها، استفاده از فناوری‌های دانش‌بنیان در تولید محتوا و تبلیغات از دیگر مواردی است که می‌تواند به گردشگری همدان کمک کند.

معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان با بیان اینکه در مقوله گردشگری همه دستگاه‌ها باید کار بوده و حمایت و پشتیبانی داشته باشند اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر در دور جدید در حوزه فعالیت گردشگری بسیار خوب و پرتوان وارد عمل شده‌اند.

وی تصریح کرد: شهرداری همدان در این مدت اقدامات خوبی را در حوزه گردشگری انجام داده و همکاری لازم را با میراث فرهنگی داشته که همین می‌تواند در پیشبرد اهداف یاری‌رسان باشد.

خاکسار خاطرنشان کرد: حضور مستقل و توانمند در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، مشارکت در تبلیغات و حمایت از برگزاری رویدادهای مختلف، زیباسازی شهری و ایجاد زیرساخت‌های مهم گردشگری را می‌توان از جمله اقدامات شهرداری در حوزه گردشگری دانست.

وی اضافه کرد: در زمینه رفع موانع ثبت جهانی هگمتانه و بافت تاریخی همدان، شهرداری به پشتوانه شورای شهر و همچنین دستگاه‌های خدمات‌رسان یک پای ثابت بودند که باید در ادامه نیز صورت گیرد.

معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان با اشاره به اینکه میراث فرهنگی با همکاری شهرداری و سایر دستگاه‌ها برنامه‌های مختلفی برای آینده گردشگری همدان دارند عنوان کرد: امیدواریم با کار گروهی و روحیه همکاری بیشتر شاهد رونق بیش از پیش گردشگری در همدان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین باشیم./ فارس

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن