Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی پنجمین المپیاد ورزشی در مدارس همدان برگزار می‌شود

پنجمین المپیاد ورزشی در مدارس همدان برگزار می‌شود

b_150_150_16777215_00_images_varzesh.madrese8.jpgپنجمین دوره المپیاد ورزش درون مدرسه ای با شعار دانش آموز فعال، مدرسه شاد و جامعه سالم در مدارس استان برگزار خواهد شد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، عبداله جعفری با تأکید بر اهمیت پرورش نسلی شاداب و بانشاط در طول دوران رشد که جزء اهداف سند تحول بنیادین به شمار می رود، گفت: یکی از برنامه های مکمل درس تربیت بدنی در مدارس، المپیاد ورزش درون مدرسه ای است که با برگزاری بازی ها و مسابقات ورزشی درون کلاسی و بین کلاسی با لحاظ قرار دادن شرایط اقلیمی، امکانات موجود در مدارس و علاقمندی دانش آموزان در راستای دسترسی به اهداف تخصصی تربیت بدنی در مدارس برگزار می شود .

وی افزود: یکی از ویژگی های این رویداد تأکید بر مدرسه محوری است که اجرای آن آثار مطلوب خود را در ایجاد نشاط و روحیه بین دانش آموزان و کشف و هدایت استعداد های ورزشی آنها بروز داده است.

جعفری بهره گیری از ظرفیت انجمن های ورزشی مدارس را جزء ویژگی های برگزاری این المپیاد خوانده و تاکید کرد: تلاش می کنیم از ظرفیت خود دانش آموزان برای بهره گیری و تحکیم شخصیت آنها بهره مند شویم .

این مقام مسوول یاد آور شد: تفاهم ما برای سال تحصیلی جاری پوشش 35 درصدی جمعیت دانش آموزی استان است، اما با توجه به استقبال چشمگیر دانش آموزان و همکاران فرهنگی ما انتظار می رود این برنامه مفید با عملکرد بهتری تا پایان سال تحصیلی به سرانجام برسد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن