Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی همدان میزبان مسابقات هاکی 5 قهرمانی کشور

همدان میزبان مسابقات هاکی 5 قهرمانی کشور

b_150_150_16777215_00_images_news_kenarkhabar_haki.jpgرئیس هیات هاکی استان همدان گفت: مسابقات هاکی 5، قهرمانی امیدهای کشور 29 تیرماه الی یکم مرداد ماه به میزبانی همدان برگزار می شود.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، جواد جعفری با اعلام میزبانی همدان در این دوره از مسابقات هاکی چمنی کشور، اظهار کرد: در این مسابقات 8 تیم باهم به رقابت می پردازند.

وی تصریح کرد: رقابت در درو گروه برگزار می شود که تیم همدان در گروه نخست این رقابتها به مصاف تیم های سمنان، آذربایجان شرقی و کرمانشاه می رود و در گروه دیگر تیم های مرکزی، اصفهان، آذربایجان غربی و گلستان با هم رقابت می کنند.

رئیس هیات هاکی استان همدان افزود: این مسابقات در مجموعه چمن مصنوعی هاکی شهید بهشتی همدان به مدت سه روز برگزار می شود.

جواد جعفری خاطر نشان کرد: تعداد بازیکنان مسابقات هاکی چمنی، یازده نفر می باشد که در این نوع مسابقه تیم ها به صورت 5 نفره بازی می کنند.

وی با تاکید بر ظرفیت همدان در میزبانی مسابقات هاکی کشور، بیان کرد: همدان هر ساله میزبانی مسابقات هاکی کشوری در رده های سنی مختلف را داشته است و تاکنون نیز میزبان مسابقات مختلف هاکی در همدان بوده ایم.

رئیس هیات هاکی استان همدان ادامه داد: همدان ظرفیت این را دارد که میزبانی مسابقات بین المللی هاکی سالنی و چمنی را عهده دار شود چرا که هم زیر ساخت های لازم و فضاهای ورزشی استاندارد فراهم است و هم هتل های ستاره دار برای اسکان تیم های خارجی را در شهرستان داریم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن