Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی برگزاری دوره آموزشی تربیت بدنی برای معلمان مدارس ابتدایی دخترانه همدان

برگزاری دوره آموزشی تربیت بدنی برای معلمان مدارس ابتدایی دخترانه همدان

b_150_150_16777215_00_images_jafari017.jpgمعاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان از برنامه ویژه توانمندسازی آموزگاران پایه در مدارس ابتدایی استان با موضوع درس تربیت بدنی خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، عبداله جعفری با اشاره به ضرورت توانمندسازی نیروی انسانی و بالا بردن کیفیت برنامه های درس تربیت بدنی در مدارس استان، گفت: در حال حاضر حدود 750 معلم تربیت بدنی متخصص، عهده دار برگزاری کلاس های درس تربیت بدنی در مدارس استان هستند.

جعفری افزود: برای پوشش کمبود های خود در سال تحصیلی آینده از برگزاری دوره های ویژه آموزش نیروی انسانی بهره خواهیم گرفت..

وی با بیان این که توانمندسازی نیروی انسانی از اهداف اصلی این معاونت است، تصریح کرد: در سال جاری قصد داریم علاوه بر آموزش مستمر معلمین تربیت بدنی، آموزگاران پایه در مدارس ابتدایی دخترانه استان همدان را با برگزاری یک دوره آموزشی ویژه با موضوع درس تربیت بدنی آموزش دهیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان گفت: این برنامه در تابستان سال جاری با حضور بیش از هزار و500 آموزگار و آموزش مدرسین مجرب تربیت بدنی در استان همدان برگزار خواهد شد.

جعفری خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در حدود 40ساعت دوره آموزشی ضمن خدمت جهت معلمین پایه اول تا سوم ابتدایی دختران در نظر گرفته‌ شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن