Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی مجمع انتخاباتی 10 هیئت‌ ورزشی همدان تاپایان امسال برگزار می‌شود

مجمع انتخاباتی 10 هیئت‌ ورزشی همدان تاپایان امسال برگزار می‌شود

b_150_150_16777215_00_images_varzesh.jpegمعاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان‌ همدان گفت: مجمع انتخاباتی 10 هیئت ورزشی همدان تا پایان سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، علی ضمیری کامل با اشاره به برگزاری مجامع هیئت‌های ورزشی اظهار داشت: 11 مجمع انتخاباتی و سالیانه باهدف ساماندهی هیئت‌های ورزشی و با حضور روسای فدراسیون‌های ورزشی از ابتدای سال تاکنون در همدان برگزار شده است.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون مجامع انتخاباتی هیات های ورزش های همگانی، هندبال، کاراته، تیروکمان، دوومیدانی و گلف برگزار شده است.

وی افزود: مجامع انتخاباتی هیئت‌های ورزشی جودو، اسکواش، ورزش های نابینایان و کم بینایان، بسکتبال، بدمینتون، ورزش های ناشنوایان، دوچرخه سواری، سوارکاری، شطرنج و ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی نیز تا پایان سال برگزار می شود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان با اشاره به برگزاری مجامع سالیانه هیئت‌های ورزشی گفت: توجه ویژه‌ای به برگزاری مجامع سالیانه هیئت‌های ورزشی داریم و از هیئت‌ها درخواست شده نسبت به برگزاری این مجامع اهتمام جدی داشته باشند.

ضمیری کامل عنوان کرد: برگزاری مجمع از مفاد اساسنامه هیئت‌های ورزشی است و هر سال حداقل یک‌بار برگزار می شود که درگذشته شاهد کوتاهی برخی رشته‌ها در برگزاری آن بودیم که خوشبختانه امسال 5 هیئت ورزشی جانبازان و معلولین، بوکس، پینگ پنگ، اسکیت و پزشکی و ورزشی نسبت به برگزاری مجامع سالیانه خود اقدام کردند.

وی با اشاره به اثرگذاری مجامع سالیانه بیان کرد: به‌طورقطع حضورروسای فدراسیون‌های ورزشی کشور به‌منظور شرکت در نشست‌های مجامع انتخاباتی، سالیانه و سرکشی از هیئت‌های ورزشی و پیگیری امور مربوطه به رشته‌های تحت پوشش استان برای ورزش استان مفید و اثرگذار خواهد بود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان ابراز امیدواری کرد: هیئت‌های ورزشی نسبت به برگزاری مجامع سالیانه توجه بیشتری داشته باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن