Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی اعزام پنج ورزشکار نابینا و کم بینای همدانی به بازی های پاراآسیایی

اعزام پنج ورزشکار نابینا و کم بینای همدانی به بازی های پاراآسیایی

b_150_150_16777215_00_images_varzesh.jpegپنج ورزشکار نابینا و کم بینای همدانی برای حضور در سومین دوره بازی های پارا آسیایی جوانان آماده می شوند.

به گزارش "همدان نیوز"، رئیس هیات نابینایان و کم بینایان همدان در این باره گفت: این پنج ورزشکار با درخشش در رقابت های مختلف توانستند جواز حضور در رقابت های پارا آسیایی جوانان را به دست آورند.

سمیه سهیلی افزود: مهرداد نجفی، مهدی سیاری، محمدرضا اقبالی و علی ملکی منصور در دو ومیدانی و سجاد خدایاری در رشته گلبال توانستند جواز حضور در رقابت های پاراآسیایی را کسب کنند.

وی اضافه کرد: سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان هفدهم تا بیست و سوم آذر ماه در ابوظبی امارات برگزار می‌شود.

سهیلی خاطرنشان کرد: کاروان ورزشی نابینایان وکم بینایان کشورمان در 4 رشته دوومیدانی، شنا ، شطرنج و گلبال در رده های سنی جوانان و نوجوانان 14 تا 20 سال و در 2 گروه دختران و پسران در سومین دوره بازی های پارا آسیایی جوانان حضور خواهد داشت.

وی با اشاره به شانس بالای دونده های همدانی برای کسب مدال گفت: هر چهار ورزشکار دو ومیدانی همدان اعزامی به این دوره از رقابت ها بخت اصلی کسب مدال محسوب می شوند.

سهیلی خاطرنشان کرد: تیم ملی گلبال جوانان کشورمان را نیز محمدکرم کولیوند مربی توانمند شهرستان تویسرکان از توابع استان همدان به عنوان سرمربی هدایت می کند که این تیم نیز از مدعیان اصلی قهرمانی به شمار می رود.

وی افزود: ورزشکاران نابینا و کم بینای همدانی با حداقل امکانات توانسته اند بهترین نتایج را رقم بزنند و هم اکنون علاوه بر این ورزشکاران اعزامی، حمید اسلامی دیگر دونده همدانی نیز آماده حضور قدرتمند در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا در سه ماده 800، 1500 و 5 هزار متر می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن