Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی واگذاری 203 فضای ورزشی همدان به بخش خصوصی

واگذاری 203 فضای ورزشی همدان به بخش خصوصی

b_150_150_16777215_00_images_monem123.JPGمدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: تعداد 203 مکان ورزشی این اداره کل به بخش خصوصی واگذار شده که میزان صرفه جویی از محل واگذاری این طرح ها در پایان سال 96 ، 60 میلیارد ریال با اشتغال موقت و پایدار چهار هزار نفر است.

به گزارش "همدان نیوز"، رسول منعم در شورای اداری استان همدان که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: در سال جاری با برنامه ریزی مناسب وزارت ورزش و تصویب قانون بودجه سال 96 و برنامه ششم توسعه ششم ، از مجموع 64 طرح ناتمام 21 طرح بهره برداری شد.

وی بیان کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و واگذاری طرح ها به بخش خصوصی، سه طرح خصوصی با سرمایه گذاری 27 میلیارد ریال واگذار شد که یک طرح امروز بهره برداری می شود.

وی اضافه کرد: همچنین سه طرح ورزشی به خیران واگذار شده است و تعداد 203 مکان ورزشی این اداره کل به بخش خصوصی واگذار شده است که میزان صرفه جویی از محل واگذاری این طرح ها در پایان سال 96 ، 60 میلیارد ریال با اشتغال موقت و پایدار چهار هزار نفر است.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان بیان کرد: همدان در چهار سال گذشته در شاخص های قهرمانی رتبه های بالایی را کسب کرده است.

منعم افزود: 571 رقابت ملی و 10 رویداد بین المللی در استان همدان برگزار شده است و 2 هزار و 356 نفر از ورزشکاران استان همدان در چهار سال گذشته به اردوها تیم ملی دعوت شدند.

وی اضافه کرد: 559 ورزشکار استان همدان به عضویت تیم ملی پیوستند و سه هزار و 88 عنوان انفرادی کشور، 351 عنوان تیمی، و 229 عنوان فرا ملی رهاورد ورزش قهرمانی استان همدان است.

وی ادامه داد: 342 تیم از همدان در لیگ های ملی و کشوری شرکت کردند و تعداد ورزشکاران سازمان یافته استان در سال گذشته پنج درصد کل جمعیت استان همدان است.

وی رشد هفتاد درصدی سمن ها، کاهش 6 درصدی طلاق پس از یک دهه ، راه اندازی خانه جوان در مراکز استانها و شهرستانها را از دیگر اقدامات این اداره کل عنوان کرد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن