Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی ورزش کشور به پمپاژ قوی نیاز دارد

ورزش کشور به پمپاژ قوی نیاز دارد

b_150_150_16777215_00_images_news_news1_haji_babaei.jpgنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: همدان ظرفیت ایفای نقش در سطح ورزش ملی را دارد.

 

به گزارش "همدان نیوز"، حمیدرضا حاجی بابایی پیش از ظهر پنج شنبه در شورای اداری استان همدان که با حضور وزیر ورزش و جوانان در مجموع شهید حاجی بابایی مریانج برگزار شد، گفت: همت خوب و روحیه کاری استاندار همدان شایسته تقدیر است.

وی تاکید کرد: باید خروجی این عملکرد و حضور وزیر ورزش و جوانان در استان همدان به تقویت جایگاه ورزش در این استان بینجامد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گام‌هایی در ورزش برداشته شد اما فروکش کرد، گفت: پمپاژ قوی در ورزش کشور را از وزیر ورزش خواستاریم.

حاجی بابایی با بیان اینکه باید روح ورزشی در کشور شکل بگیرد چرا که این افول را در کشور حس می‌کنیم، گفت: امروز به میدان آمده ایم تا حرکتی در رشته‌های گوناگون ورزش استان ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه اقدامات صدا و سیمای استان همدان در ارتقای ورزش با افول مواجه است، گفت: امیدوارم حرکتی در راستای ارتقای ورزش شکل گیرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به ساخت مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی در شهر مریانج اشاره کرد و گفت: این مجموعه به این دلیل که شهید حاجی بابایی اهل ورزش بود در شهر مریانج ساخته شده است.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن