Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی حضور پنج ورزشکار نابینا و کم بینای همدانی در بازی های پاراآسیایی امارات

حضور پنج ورزشکار نابینا و کم بینای همدانی در بازی های پاراآسیایی امارات

b_150_150_16777215_00_images_varzesh.jpegپنج ورزشکار نابینا و کم بینای همدانی در سومین دوره بازی های پارا آسیایی جوانان حضور خواهند یافت.

به گزارش "همدان نیوز"، رئیس هیات نابینایان و کم بینایان همدان در این باره گفت: این پنج ورزشکار با کسب نتایج درخشان در رقابت های مختلف توانستند جواز حضور در رقابت های پارا آسیایی جوانان را به دست آورند.

سمیه سهیلی افزود: مهرداد نجفی، مهدی سیاری، محمدرضا اقبالی و علی ملکی منصور در دو ومیدانی و سجاد خدایاری در رشته گلبال توانستند جواز حضور در رقابت های پاراآسیایی را کسب کنند.

وی اظهار داشت: سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان هفدهم تا بیست و سوم آذر ماه در ابوظبی امارات برگزار می‌شود و کاروان ورزشی نابینایان وکم بینایان کشورمان در 4 رشته دوومیدانی، شنا ، شطرنج و گلبال در رده های سنی جوانان و نوجوانان 14 تا 20 سال و در دو گروه دختران و پسران در سومین دوره بازی های پارا آسیایی جوانان حضور خواهد داشت.

سهیلی با اشاره به شانس بالای دونده های همدانی برای کسب مدال گفت: هر چهار ورزشکار دو ومیدانی همدان اعزامی به این دوره از رقابت ها بخت اصلی کسب مدال محسوب می شوند.

وی خاطرنشان کرد: تیم ملی گلبال جوانان کشورمان را نیز محمدکرم کولیوند مربی توانمند شهرستان تویسرکان از توابع استان همدان به عنوان سرمربی هدایت می کند که این تیم نیز از مدعیان اصلی قهرمانی به شمار می رود.

رئیس هیات نابینایان و کم بینایان همدان با تاکید بر لزوم توجه به ورزش نابینایان و کم بینایان همدان گفت: یکشنبه آینده قصد داریم با حضور تنی چند از مسوولان در مدرسه موسی بن جعفر (ع) همدان از چهار دونده اعزامی به رقابت های پارا آسیایی جوانان تجلیل کنیم.

وی افزود: ورزشکاران نابینا و کم بینای همدانی با حداقل امکانات توانسته اند بهترین نتایج را رقم بزنند و هم اکنون علاوه بر این ورزشکاران اعزامی، حمید اسلامی دیگر دونده همدانی نیز آماده حضور قدرتمند در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا در سه ماده 800، 1500 و 5 هزار متر می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن