Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی همدان میزبان سمینار کشوری "پیلاتس برای همه" شد

همدان میزبان سمینار کشوری "پیلاتس برای همه" شد

b_150_150_16777215_00_images_pilates10.jpgنخستین سمینار "پیلاتس برای همه" به میزبانی شهر همدان برگزار می شود.

به گزارش "همدان نیوز"، رئیس کمیته پیلاتس استان همدان گفت: این سمینار برای نخستین بار در کشور و با حضور ایمان متقیان نژاد رئیس کمیته  پیلاتس غرب آسیا و جمهوری اسلامی ایران و نیز دستیار ویژه و مشاور عالی سرپرست امور دولت در نهاد ریاست جمهوری، دوشنبه 20 شهریورماه در همدان برگزار خواهد شد.

میثم خلجی افزود: در این سمینار قرار است از کتاب های تخصصی در حوزه ورزش پیلاتس رونمایی شود.

وی در ادامه بیان کرد: همچنین در راستای تحقق اهداف عالی  فدراسیون محترم ورزش های همگانی و ترویج پیلاتس همگانی و قانونمند با همراهی و مساعدت های فدراسیون و انجمن پیلاتس خصوصا شخص ریاست انجمن آقای متقیان نژاد در خصوص هماهنگی و صدور مجوز  کارگاه ها و رویداد های ورزشی پیلاتس،  کمیته پیلاتس هیات ورزش های همگانی استان همدان در هفته آینده بطور همزمان چهار کارگاه پیلاتس افتتاح می شود.

خلجی افزود: آیین گشایش این کارگاه های تخصصی پیلاتس همزمان با برگزاری سمینار کشوری "پیلاتس برای همه" طی مراسمی ویژه انجام می شود.

وی یادآور شد: این کارگاه ها شامل کارگاه دو پیلاتس همدان، کارگاه دو پیلاتس ملایر،کارگاه یک پیلاتس همدان و کارگاه کش، رینگ  و توپ ویژه مربیان پیلاتس است که برای اولین بار در کشور با مدرس داخلی در همدان و با شرکت بیش از ۱۲۰ نفر از هنرجویان برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: کمیته پیلاتس هیت ورزش های همگانی استان همدان ضمن تقدیر از مساعی  ریاست فدراسیون ورزش های همگانی و ریاست انجمن پیلاتس به زودی اخبار و گزارش آیین افتتاح همزمان این چهار کارگاه و سمینار پیلاتس برای همه را به اطلاع جامعه ورزش پیلاتس خواهد رساند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن