Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی رقابت بیش از 190 نفر در مسابقات معلمان تربیت بدنی کشور در همدان

رقابت بیش از 190 نفر در مسابقات معلمان تربیت بدنی کشور در همدان

b_150_150_16777215_00_images_varzesh.madrese8.jpgمدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از شرکت 192 فرهنگی در مسابقات علمی_تخصصی معلمان تربیت بدنی کشور در این استان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، مصطفی خزاعی در حاشیه بازدید از محل برگزاری آزمون علمی معلمان تربیت بدنی خواهران سراسر کشور، هدف از برگزاری این مسابقات را توانمندسازی معلمان تربیت بدنی در راستای اجرای سند تحول بنیادین دانست و اظهار کرد: رقابت های علمی_تخصصی علاوه بر آمادگی جسمانی معلمان تربیت بدنی موجب شور و نشاط در بین دانش آموزان نیز  می شود.

خزاعی افزود: در این دوره از مسابقات، 192 معلم تربیت بدنی از سراسر کشور در قالب تیم های 6 نفره در 9 آیتم علمی و عملی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی در ادامه با بیان این که استان همدان ظرفیت و پتانسیل مسابقات علمی، فرهنگی، ورزشی و... را دارد، خاطرنشان کرد: در سال های اخیر وزارت آموزش و پرورش  توجه ویژه ای به استان همدان داشتند که همین امر موجب رشد و شکوفایی این نهاد شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری قرآن دانش‌آموزی و ورزشی دانش‌آموزان با نیازهای ویژه به میزبانی همدان در سال گذشته، از برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت کشوری در استان همدان خبر داد و افزود: همچنین در ششم شهریور ماه جاری یک دوره کشوری انسان و محیط زیست با همکاری حفاظت محیط زیست و آموزش و پرورش با حضور معلمان زمین شناسی، جغرافیا و زیست برگزار می شود.

وی تصریح کرد: برگزاری این گونه مسابقات، علاوه بر تعامل و ارتباطات فرهنگی موجب افزایش پتانسیل و ظرفیت گردشگری در استان می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن