Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی جشنواره بزرگ ماهیگیری، کایت و بادبادک در همدان برگزار می‌شود

جشنواره بزرگ ماهیگیری، کایت و بادبادک در همدان برگزار می‌شود

b_150_150_16777215_00_images_badbadak58.jpgرئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌ همدان گفت: جشنواره بزرگ ماهیگیری با قلاب، کایت و بادبادک استان‌همدان ۲۳ تیرماه با حضور خانواده‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، هادی سبزواری با اشاره به برگزاری جشنواره بزرگ ماهیگیری با قلاب، کایت و بادبادک در همدان اظهار داشت: جشنواره بزرگ ماهیگیری با قلاب، کایت و بادبادک جمعه ۲۳ تیرماه از ساعت ۹ الی ۱۱ در مجموعه تفریحی‌ورزشی جزیره شادی (ابتدای ورودی شهر بهار) برگزار می‌شود.

وی افزود: شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد و همراه داشتن بیمه ورزشی به نام هیئت همگانی الزامی است.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان با اشاره به‌رایگان شدن سالن‌های ورزشی همدان برای ورزش صبحگاهی گفت: سالن‌های ورزشی تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان همه‌روزه در ساعت ۵ تا ۸ صبح به‌صورت رایگان در اختیار آحاد مردم قرارگرفته است.

سبزواری خاطرنشان کرد: با اعزام مربی توانسته‌ایم ورزش همگانی را به‌خوبی در سالن‌ها طی ساعت اولیه صبح ترویج دهیم.

وی با اشاره به فعالیت ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی در همدان بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ ایستگاه ورزش صبحگاهی در استان‌همدان فعال است.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان عنوان کرد: در شهر همدان ۱۴ ایستگاه آقایان و ۲۲ ایستگاه بانوان راه‌اندازی شده و روزانه نزدیک به چند هزار نفر در این ایستگاه‌ها فعالیت دارند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن