Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی استاندار همدان سفیر ویژه ورزش همگانی می شود

استاندار همدان سفیر ویژه ورزش همگانی می شود

b_150_150_16777215_00_images_news_nikbakht123.JPGمدیر منطقه 7 هیات ورزش های همگانی کشور گفت: محمدناصر نیکبخت استاندار همدان به عنوان سفیر ورزش همگانی معرفی و نشان ویژه دریافت می کند.

به گزارش "همدان نیوز"، هادی سبزواری در جمع خبرنگاران افزود: این نشان ویژه قرار است اواخر ماه جاری با حضور علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور به استاندار همدان تقدیم شود.

وی اضافه کرد: استاندار همدان یکی از ارکان اصلی در توسعه ورزش به ویژه در بخش ورزش همگانی بوده است و هم اکنون با حمایت های صورت گرفته توانسته ایم در صدر مشارکت جمعیت استان در فعالیت ورزش های همگانی بین استان های کشور قرار بگیریم.

سبزواری بیان کرد: اهتمام ویژه استاندار همدان و معاونان استاندار و نیز مدیرکل دستگاه ورزش استان در تشکیل شورای ورزش همگانی و توجه جدی به توسعه رشته های زیرمجموعه همگانی برای مشارکت آحاد مردم استان همدان قابل تقدیر است.

وی افزود: توسعه ورزش های همگانی تاثیر مستقیم در سلامت جامعه دارد و سال گذشته استان همدان با 500 برنامه فرهنگی ورزشی سهم بسزایی در ترویج ورزش همگانی در بین مردم داشت.

مدیر منطقه 7 ورزش های همگانی کشور با اشاره به اینکه فعالیت 13 هزار ورزشکار سازمان یافته در ورزش همگانی همدان نشان از علاقه مندی مردم این استان دارد ، افزود: براساس آمارهای اعلام شده، ورزش همگانی بیشترین بیمه شده ورزشی را در بین هیات های استان همدان دارد.

وی خاطرنشان کرد: تدوین و اجرای سند راهبردی توسعه ورزش همگانی یکی از مهمترین برنامه ها در سطح استان همدان است و  در راستای اهداف این سند، ورزش همگانی به صورت گسترده تر در عموم مردم فرهنگ سازی و نهادینه می شود.

علی مجدآرا اواخر فروردین ماه جاری قرار است به همدان سفر کند و علاوه بر حضور در مجمع انتخابات هیات ورزش های همگانی استان همدان، با مسئولان اجرایی این استان دیدار خواهد داشت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن