Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی ثبت ۶۴۱۹ مورد مزاحمت تلفنی در همدان

ثبت ۶۴۱۹ مورد مزاحمت تلفنی در همدان

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طی سه ماه امسال ۶ هزار و ۴۱۹ مورد مزاحمت تلفنی به ثبت رسیده که عدد خوشایندی نیست.

به گزارش "همدان نیوز"، محمدرضا شکوهی با اشاره به اقدامات مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان طی سه ماهه ابتدای امسال اظهار کرد: در طول این مدت ۷۵ هزار و ۴۶۵ مورد با اورژانس ۱۱۵ استان همدان تماس گرفته شده که از این تعداد ۲۷ هزار و ۶ مورد به مشاوره ختم شده است.

وی افزود: در این سه ماهه امسال ۶ هزار و ۴۱۹ مورد مزاحمت تلفنی به ثبت رسیده که عدد خوشایندی نیست و نیاز به فرهنگ‌سازی در جامعه وجود دارد که افراد شماره تماس‌های اورژانس را اشغال نکنند و ما بتوانیم به مصدومین و بیماران نیازمند خدمات‌رسانی کنیم.

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه دارد: در سه ماهه امسال ۱۶ هزار و ۷۸۱ مورد آمبولانس به محل حادثه اعزام شده و در مجموع ۱۹ هزار و ۶۲۱ مورد ماموریت انجام شده است.

وی گفت: یک‌هزار و ۹۹۳ مورد حوادث ترافیکی رخ داده که به ۳ هزار و ۸۵۵ مصدوم ترافیکی خدمات‌رسانی شده و متاسفانه ۲۴ نفر هم در این تصادفات فوت کردند.

شکوهی با اشاره به حوادث ترافیکی شهرستان‌ها که در همدان ۸۸۸ و بهار ۱۱۷ مورد بوده است عنوان کرد: در کبودراهنگ ۱۱۶، رزن ۴۵، تویسرکان ۱۴۵، فامنین ۸۱، نهاوند ۱۹۲، ملایر ۳۷۹ و درگزین ۳۰ مورد حوادث ترافیکی رخ داده و اورژانس ۱۱۵ نیز در محله حادثه حضور داشته و خدمات‌رسانی را انجام داده است.

وی به امدادرسانی به ۵ هزار و ۲۰۲ مورد حوادث غیر ترافیکی اشاره کرد و گفت: در ۴ مورد غرق شدگی و سه مورد گرمازدگی نیز امدادرسانی صورت گرفته است‌.

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان تعداد ماموریت بیماری‌های اورژانس را ۱۲ هزار و ۴۲۶ مورد دانست و گفت: تمام تلاش ما این است به سرعت و با بالاترین کیفیت خدمات‌رسانی را داشته باشیم و هیچ مصدوم و بیماری فرصت زنده ماندن را از دست ندهد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن