Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی سلامت آب شُرب مردم استان خط قرمز ماست

استاندار همدان:
سلامت آب شُرب مردم استان خط قرمز ماست

استاندار همدان با بیان اینکه سلامت آب شُرب مردم همدان خط قرمز ما است بر ضرورت و اولویت سلامت و بهداشت آب‌ شُرب همدان تاکید کرد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان «علیرضا قاسمی فرزاد» در جلسه شورای تأمین آب شهر همدان با تشریح شرایط بهره‌برداری پروژه آبرسانی افزود: آب‌تالوار، پس از آب‌گیری مخازن شماره یک‌، ۲ و سه با پمپاژ نهایی به مخزن کی‌.دو(K۲) منتقل شده است، بر این اساس، هم‌اکنون آماده بهره‌برداری است.

وی با قدردانی از تلاش‌های وزارت نیرو و مجموعه آن در استان خاطرنشان کرد: از وزارت نیرو توقع داریم تا با انجام پروژه آبرسانی، موضوع قطعی آب به طور کامل برطرف شود.

معاون راهبردی و نظارت بر بهره‌برداری شرکت آبفای کشور نیز با تاکید بر سلامت بهداشت آب شُرب مردم همدان، گفت: سلامت آب سد تالوار در وزارت نیرو به صورت مستمر در حال پایش بوده و هست.

هاشم امینی اظهار داشت: با اقدامات انجام شده، آب شُرب همدان، از نظر بهداشتی و سلامت، هیچ مشکلی ندارد.

احمد منتظری مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز با تاکید بر سلامت آب شهروندان همدان خاطرنشان کرد: به طور یقین وضعیت بهداشتی آب تالوار برای استفاده شهروندان، مطابق استانداردهای ملی و بین‌المللی خواهد بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن