Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی همراهی ۹۳ درصد از مردم و اصناف همدان در اولین روز قرنطینه

همراهی ۹۳ درصد از مردم و اصناف همدان در اولین روز قرنطینه

b_150_150_16777215_00_images_bazar.khab25.jpg

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان گفت: بر اساس آمار موجود در نخستین روز اجرای طرح، ۹۳ درصد مردم و اصناف همراهی کردند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، مهرداد نادری‌فر افزود: در اجرای این محدودیت‌ها که کاهش تردد‌های غیرضروری، مدیریت تجمعات، افزایش فاصله گذاری فیزیکی، نظارت دقیق بر اجرای شیوه نامه‌های ابلاغی و اعمال محدودیت‌های هدفمند و پویا است، مشاغل غیر ضروری با هدف قطع زنجیره انتقال کرونا، دو هفته تعطیل شدند.

وی اظهار داشت: بر اساس رنگ بندی صورت گرفته هم اینک چهار شهرستان نهاوند، تویسرکان، رزن و درگزین در وضعیت نارنجی و ۶ شهرستان مابقی در وضعیت قرمز کرونایی هستند و در این استان شهری با وضعیت زرد نیست.

رئیس پلیس راهور استان همدان هم گفت: در مناطق نارنجی ورود خودرو‌های شخصی با پلاک بومی شهر‌های نارنجی به سایر شهر‌ها ممنوع است همچنین ورود خودرو‌های شخصی با پلاک غیربومی به شهر‌های نارنجی تخلف محسوب می‌شود.

سرهنگ فکری درباره تردد خودرو‌های شخصی در مناطق قرمز کرونایی هم گفت: ورود خودرو‌های شخصی با پلاک بومی از شهر‌های قرمز به دیگر شهر‌های کشور ممنوع است همچنین ورود خودرو‌های شخصی با پلاک غیربومی تخلف است.

رئیس پلیس راهور استان همدان اظهار داشت: تردد خودرو‌های شخصی به استثنای خودرو‌های مجاز به تایید فرمانداری، از ساعت ۲۱ تا چهار صبح در شهر ممنوع بوده و متخلفان ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن