Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی آموزش نگهداری گل های آپارتمانی در هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه همدان

آموزش نگهداری گل های آپارتمانی در هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه همدان

b_150_150_16777215_00_images_Golipoor.jpg

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان گفت: هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه از 14 تا 19 مهرماه با آموزش مسائل زیست محیطی و نگهداری گل های  آپارتمانی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار " همدان نیوز"، حمید گلی پور در آیین افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه 130 شرکت از 15 استان کشور در فضایی بالغ بر دو هزار و 200 متر مربع محیط سرپوشیده و 280 متر مربع فضای سرباز  در نایشگاه حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه از 14 تا 19 مهرماه میبان علاقمندان است، ادامه داد: در پایان نمایشگاه غرفه سبز معرفی و از برگزیدگان تقدیر خواهد شد.

گلی پور یادآور شد: سعی شده که علاوه بر ارائه گل و گیاه و سوغات جلسات آموزشی در خصوص محیط زیست و نگهداری گل های آپارتمانی برگزار شود که این برنامه توسط سازمان های مردم نهاد پیش بینی شده است.

مهرداد نهاوند چی نماینده سازمان های مردم نهاد حوزه محیط زیست نیز با بیان اینکه یکی از تفاوت های این دوره از نمایشگاه با نمایشگاه های پیشین حضور فعالان محیط زیست است، گفت: در جلسات برگزار شده، تفاهم نامه ای بین نمایشگاه بین المللی همدان با سمن های زیست محیطی در خصوص فرهنگ سازی و آموزش منعقد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن