Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی افتتاح دو مجتمع خدماتی رفاهی همدان

افتتاح دو مجتمع خدماتی رفاهی همدان

b_150_150_16777215_00_images_mostafapanahande.jpgهمزمان با گرامیداشت هفته دولت دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان همدان به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ‌اظهار داشت: مجتمع خدماتی رفاهی ایران زمین در محور ملایر - همدان توسط بخش خصوصی با اعتبار 30 میلیارد ریال( میزان سرمایه گذاری مالک و تسهیلات بانکی) در زمینی به مساحت 6 هزار مترمربع احداث شده است.

مصطفی پناهنده افزود: در این طرح که عملیات اجرایی آن از سال 96 آغاز شده برای 6 نفر اشتغالزایی شده است.

وی بهره برداری از مجتمع خدماتی رفاهی ولایت در محور تویسرکان – وردآورد را از دیگر مجتمع های قابل افتتاح این هفته عنوان کرد و یادآور شد: برای این طرح نیز مبلغ 28 میلیارد ریال از محل تسهیلات بانکی و آورده شخصی هزینه شده است.

مدیرکل راهداری استان همدان ادامه داد: این مجتمع نیز در زمینی به مساحت 3 هزار مترمربع احداث شده و زمینه اشتغال 6 نفر را فراهم کرده است.

این مسئول تأکید کرد: در هر 2 مجتمع کاربری های داخلی شامل رستوران، غرفه های تجاری، نمازخانه، سرویس بهداشتی و جایگاه سوخت CNG ایجاد شده است.

هم اکنون 30 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی فعال در استان همدان وجود دارد که با افتتاح این دو طرح شمار مجتمع های استان به 32 باب می رسد، همچنین بهره برداری از 4 مجتمع دیگر در استان نیز دهه فجر امسال انجام خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن