Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی خدمات‌رسانی سلامت به بیش از 18 درصد مردم غرب کشور در همدان

خدمات‌رسانی سلامت به بیش از 18 درصد مردم غرب کشور در همدان

b_150_150_16777215_00_images_heydarimoghadam.jpgرئیس دانشگاه علوم‌پزشکی ابن‌سینا گفت: همدان خدمات‌رسانی درمانی به ۱۸ تا ۲۲ درصد از جمعیت غرب کشور را پوشش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار "همدان نیوز"، رشید حیدری مقدم در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا با بیان اینکه راهی که ما می‌رویم نتیجه تلاش و خدمت همه کارکنان دانشگاه است، اظهار داشت: اعتقاد من این است که درمان‌محوری مشکل کشور را حل نمی‌کند و باید ورودی بیمارستان‌ها را کم کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر جنگ تمام‌عیار در کشور وجود دارد و تمام تلاش من از سال‌های دفاع مقدس تا کنون این بوده که به خون شهدا ادای دین کرده و بتوانم خدمت‌گذار باشم.

حیدری‌مقدم با بیان اینکه رئیس دانشگاه همچون ناخدایی است که باید یک کشتی را در شرایط متلاطم مدیریت کند، یادآور شد: من از تمامی کادر سلامت استان درخواست می‌کنم که برای بهبود شرایط کمک کنند.

وی با بیان اینکه مجوز ساخت بیمارستان یک هزار تختخوابی در همدان اخذ و اعتبار آن در لایحه بودجه سال ۹۸ لحاظ شده است، اظهار داشت: امید می‌رود که این بیمارستان تکمیل شده و بتوان در آن به مردم خدمت ارائه کرد.

حیدری مقدم خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم‌پزشکی ابن‌سینا خدمات‌رسانی به ۱۸ تا ۲۲ درصد از جمعیت غرب کشور را پوشش می‌دهد.

وی دی پایان توصیه کرد که مردم وضعیت سلامت خود را جدی بگیرند و با خودمراقبتی از بروز بیماری‌های مختلف جلوگیری کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن