Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی خسارت سیل به هزار و 500 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی همدان

خسارت سیل به هزار و 500 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی همدان

b_150_150_16777215_00_images_hamidreza_alvand.jpgمدیر کل بهزیستی استان همدان گفت: در تند بارش های اخیر همدان یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی مدد جویان بهزستی همدان آسیب دیده است.

به گزارش "همدان نیوز"، حمیدرضا الوند اظهار کرد: از آمار آسیب وارد شده به این واحد های در سیل اخیر همدان ۳۰۰ واحد به بازسازی کامل نیاز دارد.

 وی با اشاره به وارد شدن خسارت به یک هزار و ۵۰۰ مددجویان همدان در سیل اخیر همدان افزود: ۱۲۰۰ واحد از واحدهای مسکونی آسیب دیدگان هم روستایی است. با ارزیابی که از خسارت وارد شده به واحد ها داشتیم برآورد خسارت را به بهزیستی کشور اعلام کردیم.

مدیر کل بهزیستی همدان افزود: همچنین برای یاری  و مدد رسانی به هموطنان سیل زده کشور هم اقلامی مانند  پوشاک، وسایل آشپزخانه، و غیره ارسال کردیم. گروه‌های کاری کارشناسی بهزیستی همدان هم به استان لرستان اعزام شدند.

وی با یاد‌آوری اینکه مردم خیر و نیک اندیش همدان به سیل زدگان کشور ۲۰ میلیون تومان به صندوق‌های بهزیستی مستقر در پایگاه ها یا حساب معرفی شده واریز کردند افزود:شماره حساب ۹۰۱۹۰ بانک ملت، یا  کد دستوری#  ۵*۵*  ۷۴۱*آماده دریافت کمک های مردمی برای سیل زدگان است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن