Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی کشف 6 تن شیره انگور تقلبی در ملایر

کشف 6 تن شیره انگور تقلبی در ملایر

b_150_150_16777215_00_images_shire.jpgکارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای شهرستان ملایر شش تن شیره انگور تقلبی توسط کارشناسان بهداشت محیط ملایر کشف شد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان، عباس جوکار در این خصوص گفت: مقدار 6 تن شیره انگور تقلبی و کله قند ضایعاتی در یک کارگاه متروکه واقع در روستای الفاوت از توابع شهرستان ملایر کشف و معدوم شد.

وی افزود: پیرو گزارشات تلفنی و با دقت وکنجکاوی بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت ملایر ، با حکم قضایی و در معیت مأموران نیروی انتظامی به محل مراجعه و مشاهده شد که فرد متخلف در حال تهیه شیره انگور تقلبی از کله قندهای ضایعاتی و بسته بندی آن در پیت های پلاستیکی فاقد صلاحیت به منظور عرضه به بازار است.

لازم به توضیح است که تمام قندهای ضایعاتی به هیچ وجه صلاحیت مصرف انسانی نداشته و فرد متخلف با آب کردن ،جوشاندن و تغلیظ آن اقدام به تهیه شیره انگور تقلبی می نمود فرد متخلف به همراه پرونده جهت برخورد قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

جوکار از شهروندان درخواست کرد کلیه تخلفات بهداشتی و فعالیتهای مشکوک در زمینه تولید مواد غذایی بدون مجوز را جهت پیگیری سریع با شماره 190 اطلاع رسانی کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن