Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی راه‌اندازی بیمارستان توانبخشی و دندانپزشکی در همدان

راه‌اندازی بیمارستان توانبخشی و دندانپزشکی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_farahani.jpgمعاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان از راه‌اندازی بیمارستان توانبخشی و دندانپزشکی در همدان طی چند ماه آینده خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، فرهاد فراهانی  با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص راه‌اندازی بیمارستان توانبخشی در استان، اظهار کرد: موافقتنامه راه‌اندازی این بیمارستان نوشته شده است.

وی با بیان اینکه به زودی نخستین بیمارستان توانبخشی در مجتمع ایثار و با هماهنگی این مجتمع ایجاد خواهد شد، گفت: دانشگاه علوم پزشکی مدیری را برای این بیمارستان منصوب کرده و تیمی نیز به آنجا اعزام شده است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان خاطرنشان کرد: این بیمارستان از سوی معاونت آموزشی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ارزیابی و مجدد مسوول فنی منصوب می‌شود تا مکان تحویل گرفته شود.

وی بیان کرد: به دنبال این هستیم هرچه زودتر مراحل عملیاتی آن انجام و طی دو سه ماه اخیر به بهره‌برداری برسد.

فراهانی با اشاره به پیگیری راه‌اندازی بیمارستان دندانپزشکی در همدان، گفت: راه‌اندازی بیمارستان دندانپزشکی در بیمارستان آیت‌الله بهاری شهر بهار پیگیری می‌شود که مطالعات اولیه آن انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: با جابه‌جایی بیمارستان آیت‌الله بهاری به محل جدید تا پایان سال جاری، بیمارستان دندانپزشکی راه‌اندازی می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در این بیمارستان خدمات دندانپزشکی تحت بیهوشی ارائه می‌شود، افزود: بخش‌هایی از پردیس دندانپزشکی به این بیمارستان منتقل می‌شود که شعبه دوم دانشکده دندانپزشکی است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن