Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی فضای مجازی همدان شکارچی متخلف را به دام انداخت

فضای مجازی همدان شکارچی متخلف را به دام انداخت

b_150_150_16777215_00_images_shekarchi357.jpgفرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان همدان از دستگیری یک نفر متخلف شکار و صید در فضای مجازی در همدان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان همدان، جواد نوری اظهر عنوان کرد: براساس تصاویر منتشره در فضای مجازی از سوی فردی متخلف که اقدام به خرید و فروش جانوران و پرندگان وحشی نموده بود، عوامل یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان دست به اقدام زدند و طی هماهنگی لازم با مجوز قضایی، متهم همراه با دو قطعه چکاوک  و طرقه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد .

وی ادامه داد: بر اساس بند ج ماده 10 قانون شکار و صید، حمل ، عرضه و فروش جانوران وحشی زنده و یا کشته و اجزای آنها بدون کسب پروانه یا مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست ممنوع بوده ، متخلف به جزای نقدی از سه میلیون تا پانزده میلیون ریال و در مواردی حبس از یک الی شش ماه محکوم می شود.

نوری اظهر در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده تخلف و شکار جانوران و پرندگان وحشی  و همچنین دیگر تخلفات زیست محیطی موضوع را برای پیگیری از طریق شماره تلفن ۴ رقمی 1540 و یا سامانه پیامکی 300001540 به اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان اطلاع دهند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن