Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی 40 میلیون ایرانی از پیام‌رسان‌های وارداتی استفاده می‌کنند

40 میلیون ایرانی از پیام‌رسان‌های وارداتی استفاده می‌کنند

b_150_150_16777215_00_images_azadikhah25.jpgنماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس آمار موجود بیش از 40 میلیون نفر از جمعیت کشور از برخی از پیام‌رسان‌های وارداتی‌ استفاده می‌کنند بنابراین اولویت‌ها در نظام جمهوری اسلامی باید مشخص شود.

به گزارش "همدان نیوز"، احد آزادی خواه به خلاء‌های موجود در خصوص تعیین تکلیف پیام‌رسان‌های داخلی اشاره کرد و گفت: در سال گذشته با فیلتر شدن برخی از پیام‌رسان‌های وارداتی و عدم تقویت پیام‌رسان‌های داخلی مشکلاتی در کشور به وجود آمد و هم اکنون نیز اما و اگرهایی در مورد برخی پیام‌رسان‌ها وجود دارد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس آمار موجود بیش از 40 میلیون نفر از جمعیت کشور از برخی از پیام‌رسان‌های وارداتی‌ استفاده می‌کنند بنابراین اولویت‌ها در نظام جمهوری اسلامی باید مشخص شود.

وی با اشاره به ظرفیت جوانان در حوزه فناوری و اهمیت رشد علمی ایران در منطقه گفت: تقویت پیام رسان‌های داخلی با رفع خلاء‌ها ضروری است چرا که زندگی مردم با این پیام‌رسان‌ها گره خورده و هم اکنون کاربران پیام رسان‌ها را فرزندان 6 ساله خانواده‌ها تا مسئولان، دانشجویان و ... شامل می‌شوند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در طرح مذکور دو خلاء در قالب دو تبصره مورد توجه قرار گرفته تا در صورت تصویب بتوان نسبت به رفع آنها اقدام کرد؛ نخست تأکید بر تقویت پیام‌رسان‌های داخلی و دوم تعیین تکلیف امنیت حریم خصوصی کاربران است./

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن