Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی راه‌اندازی کلینیک ویژه بیماران دیابتی در همدان

راه‌اندازی کلینیک ویژه بیماران دیابتی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_diyabet89.jpgمدیرعامل انجمن حمایت از بیماران دیابتی همدان گفت: تا اواخر آبان ماه، کلینیک ویژه دیابت در همدان افتتاح می‌شود.

به گزارش "همدان نیوز"، صغری کوثری اظهار داشت: بر اساس دستوری که از وزارتخانه صادر شده، موظف به راه‌اندازی کلینیک ویژه برای بیماران دیابتی هستیم.

وی با بیان‌اینکه در حال انجام اقدامات راه‌اندازی این کلینیک ویژه هستیم، تصریح کرد: کلینیک ویژه دیابت در ساختمان درمانگاه خضریان همدان افتتاح خواهد شد.

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران دیابتی همدان با بیان اینکه دراین کلینیک ویژه دیابت، پزشکان متخصص و چندین پرستار مستقر می‌شوند ، ابراز کرد: پزشکان فقط موظف به ویزیت بیماران مبتلا به دیابت هستند.

کوثری افزود: در این کلینیک ویژه دیابت، خدمات مربوط به پانسمان، آزمایشگاهی و داروخانه‌ای نیز به بیماران ارائه می‌شود تا آن‌ها مجبور نباشند برای انجام آزمایش یا تهیه دارو به خارج از درمانگاه بروند.

وی با بیان اینکه هنوز تاریخ دقیق افتتاح درمانگاه ویژه دیابت مشخص نشده است، گفت: اما تلاش ما این است که پیش از پایان آبان ماه شاهد راه‌اندازی این کلینیک باشیم.

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران دیابتی همدان با اشاره به اینکه در حال حاضر دفترانجمن دیابت همدان در بیمارستان بعثت مستقر است و به بیماران خدمت رسانی می‌کند، افزود: در دفتر انجمن دیابت همدان علاوه بر اینکه مراجعان توسط پزشکان مربوطه ویزیت می‌شوند بلکه آموزش‌های پیشگیری و کنترل دیابت نیز به آن‌ها ارائه می‌شود.

کوثری گفت: بیمارانی که نیازمند مراجعه به کارشناس تغذیه و یا متخصصان رشته‌هایی مانند چشم پزشکی و قلب باشند، آن‌ها را به پزشکان مرتبط ارجاع می‌دهیم./ تسنیم همدان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن