Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی امدادرسانی 18 پایگاه هلال احمر همدان به زائران کربلا

امدادرسانی 18 پایگاه هلال احمر همدان به زائران کربلا

b_150_150_16777215_00_images_behrooz.helal.jpgمدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان از آمادگی ۱۸ پایگاه امداد و نجات استان همدان برای خدمت‌رسانی به زائران کربلا در ایام اربعین خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، بهروز کارخانه‌ گفت: ۱۴ پایگاه ثابت هلال احمر استان همدان به‌صورت مستمر در حوادث و سوانح جاده ای به حادثه دیدگان خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی بابیان اینکه در ایام اربعین بنا بر ضرورت ۴ پایگاه سیار نیز به این تعداد در نقاط موردنیاز و حساس اضافه می شود، گفت: در خصوص اقدامات برون‌استانی و برون‌مرزی نیز با توجه به تقسیم‌بندی‌های کشوری؛ تجهیزات و نیروی انسانی شامل پزشک، نسخه‌پیچ، پرستار و امدادگر به کشور عراق اعزام‌ شده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان گفت: همدان استان معین کرمانشاه در موضوع اربعین است و کادر درمانی، پزشک و آمبولانس به این استان اعزام کرده‌ایم.

وی با اشاره به ظرفیت استان همدان در خصوص اسکان اضطراری زائران، گفت: هلال‌احمر استان همدان با همکاری سازمان اوقاف و اداره کل ورزش در زمینه تجهیز مساجد و ورزشگاه‌ها اقدامات خوبی انجام داده‌ و خوشبختانه ظرفیت اسکان ۳۲ هزار زائر در استان همدان در مواقع نیاز وجود دارد./ مهر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن