Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی تردد تمام اتوبوس‌های همدان پایش می‌شود

تردد تمام اتوبوس‌های همدان پایش می‌شود

b_150_150_16777215_00_images_terminal.jpgمعاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با تأکید بر اینکه سنتی نگری نباید گریبانگیر حمل و نقل مسافربری شود، گفت: خدمات حمل و نقل مسافربری باید به روز  باشد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده در پنجمین نشست کارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافری استان تسهیل در ارائه خدمات حمل و نقل مسافربری را امری ضروری برشمرد و افزود: توسعه خدمات شركت‌های مسافربری باید در قالب ارتقای سطح خدمات، افزایش رقابت‌پذیری و رونق فضای كسب و كار باشد.

وی اظهار داشت: توسعه خدمات باید به گونه ای باشد که شرکت ها بتوانند خدمات مناسب و مطلوبی را به مردم ارائه دهند.

این مسئول با ابراز امیدواری از وضعیت ناوگان اتوبوسی استان اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت ناوگان اتوبوسی استان در شرایط مطلوب و مناسبی است.

پناهنده، نصب سامانه سپهتن را از جمله مزایا برای رانندگان ناوگان مسافربری اتوبوسی عنوان کرد و گفت: صد در صد ناوگان اتوبوسی استان مجهز به سامانه سپهتن شده و تردد اتوبوس‌ها پایش می شود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ادامه بر به روز شدن و رقابت سالم شرکت های مسافربری تأکید کرد و یادآور شد: امكان تأسیس شركت‌های مسافربری درب تا درب سواری كرایه كه فعالیت آنان خدمات مناسبی را در اختیار مسافران قرار خواهد داد، از جمله مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن