Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی حمایت از هزار و 438 یتیم در همدان

همزمان با ماه رمضان آغاز شد؛
حمایت از هزار و 438 یتیم در همدان

b_150_150_16777215_00_images_kodak_azari.jpgمعاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان دو هزار و ۶۲۹ حامی حمایت از هزار و ۴۳۸ یتیم و هزار و ۲۳۲ فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان همدان را از ابتدای ماه مبارک رمضان به عهده گرفته‌اند.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان، جمشید محمدی بابیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان دو هزار و ۶۲۹ حامی نیکوکار برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین جذب‌شده است، گفت: این حامیان از هزار و ۴۳۸ یتیم و هزار ۲۳۲ فرزند محسنین حمایت می‌کنند.

محمدی ادامه داد: از ابتدای ماه رمضان پدران معنوی ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان همدان ۹۰۰ میلیون تومان به‌حساب آن‌ها واریز کرده‌اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه میانگین واریزی هر حامی به‌حساب ایتام ۵۰ هزار تومان است، افزود: حامیان در سال گذشته ۱۵ میلیارد و ۸۵۷ میلیون تومان به‌حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز کرده‌اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تمامی ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان همدان دارای یک و یا چند حامی می‌باشند، ادامه داد: ۱۷ هزار و ۵۰۲ نفر از سه هزار و ۹۱۳ یتیم و شش هزار و ۴۰ نفر از سه هزار و ۳۷۴ فرزند محسنین حمایت می‌کنند.

محمدی بابیان اینکه حامیان علاوه بر پرداخت سرانه ماهانه، تلاش می‌کنند مشکلات معیشتی فرزندان معنوی خود را نیز حل کنند، گفت: امیدواریم با حمایت‌های همه‌جانبه حامیان و خیران بتوانیم گام‌های مؤثرتری را برای برطرف شدن تمامی مشکلات ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان همدان برداریم.

جمشید محمدی در پایان گفت: خیران و حامیان می‌توانند با دریافت شناسه اختصاصی ایتام و فرزندان محسنین از کمیته امداد استان همدان، کمک‌های خود را به‌حساب ۴۷۲۷۳۷۴۷۴۵ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۳۷۹۷۳۹۸۲۱۰۹ بانک ملت واریز کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن