Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی تشکیل 19 پرونده برای واحدهای صنفی متخلف در همدان

تشکیل 19 پرونده برای واحدهای صنفی متخلف در همدان

b_150_150_16777215_00_images_tazirat111.jpgمدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: در ادامه اجرای طرح ویژه رمضان، تعداد 16 اکیپ گشت مشترک فعال بودند.

به گزارش "همدان نیوز"، علیرضا حسن‌پور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان اظهار داشت: فعالیت گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی در ماه مبارک رمضان به ویژه در ایام تعطیلات لیالی قدر با هدف تامین آرامش بازار ادامه دارد.

وی گفت: در ادامه اجرای طرح ویژه رمضان، بازرسی‌ها همچنان ادامه دارد که در ایام تعطیلات رحلت حضرت امام(ره) و لیالی قدر تعداد 16 اکیپ گشت مشترک فعال بودند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان ابراز داشت: همکاران ما در این ایام 62 واحد صنفی از جمله قنادی، تهیه غذا، نانوایی، میوه فروشی، خواروبار، لبنیات، رستوران  را بازرسی کردند که برای 19 واحد متخلف تشکیل پرونده و به تعدادی از واحدها نیز تذکر لازم داده شد.

وی در پایان ضمن تشکر از واحدهای متعهد و با تاکید مجدد بر رعایت قانون گفت: از مردم شریف تقاضا داریم مایحتاج خود را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنند و در صورت مواجهه با هرگونه تخلف مراتب را از طریق تلفن 32523442 اداره کل، سامانه پیامکی 1000127 اتاق اصناف و تارنمای t135.ir اعلام کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن