Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی آزادی 25 زندانی جرائم غیرعمد در همدان

آزادی 25 زندانی جرائم غیرعمد در همدان

b_150_150_16777215_00_images_zendan111.jpgمدیرعامل ستاد دیه استان همدان از آزادی 25 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، یداله روحانی منش اظهار داشت: این خواهر و برادر با حضور در ستاد دیه ابتدا خواستار اطلاع از روند فعالیت این مجموعه مردمی شدند.

وی اضافه کرد: پس از شرح وظایف و کارهای خداپسندانه این نهاد مردمی، برای گره گشایی از زندانیان جرائم غیر عمد، این خواهر و برادر مشتاق همکاری با این نهاد شدند.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان ادامه داد: این خواهر و برادر 100 میلیون ریال از ارثی که به دست آورده بودند را به ستاد دیه هدیه کردند که از این طریق به زودی 2 زندانی آزاد می شوند.

روحانی افزود: این خواهر و برادر خواستار آزادی زندانیان متاهل دارای فرزند شدند که این مبلغ در راستای نیت خیرخواهانه آنها هزینه می شود.

وی یادآوری کرد: حمیدرضا حاجی بابایی نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی نیز 10 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد همدان کمک کرد.

مدیرعامل ستاد دیه همدان اظهار داشت: همچنین فرمانده انتظامی این استان در 2 مرحله حضور در این ستاد 20 میلیون ریال برای آزادی زندانیان به ستاد دیه پرداخت کرد.

روحانی منش گفت: 25 تن از زندانیان جرائم غیرعمد این استان از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون از زندان آزاد شدند./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن