Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی پذیرش 62 مصدوم زلزله غرب کرمانشاه در بیمارستان‌های همدان

پذیرش 62 مصدوم زلزله غرب کرمانشاه در بیمارستان‌های همدان

b_150_150_16777215_00_images_bimarestan354.jpg رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: 62 تن از مصدومان حادثه زلزله مناطق غرب کشور در بیمارستان بعثت، آتیه و فاطمیه همدان بستری شدند.

به گزارش "همدان نیوز"، حبیب معصومی اظهار کرد: انتقال مصدومان زلزله کرمانشاه به همدان از روز گذشته آغاز شد و تا بامداد امروز ادامه داشت.

وی اضافه کرد: هم اینک 58 تن از بیماران و مصدومان در بیمارستان بعثت، سه تن در بیمارستان آتیه (تامین اجتماعی) و یک مصدوم در بیمارستان فاطمیه شهر همدان پذیرش شدند.

وی فراخوان مدیران مورد نیاز دانشگاه به EOC، اعلام آماده باش به تمامی پایگاه های اورژانس و مراکز درمانی، برقراری ارتباط EOC وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، حضور تیم فرماندهی بیمارستان بعثت در مرکز ترومای استان و اعزام بالگرد به کرمانشاه را از جمله اقدام های دانشگاه علوم پزشکی همدان در جهت خدمت رسانی به مصدومان زلزله برشمرد.

وی یادآوری کرد: این مرکز هفت نیرو شامل 6 تکنسین اورژانس و یک راننده با 2 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس را برای خدمت رسانی به زلزله زدگان به کرمانشاه اعزام کرده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان گفت: همچنین نیروهای درمانی شامل یک نفر ارتوپد و 6 پرستار، هشت کارشناس بهداشت محیط، چهار ماما، چهار نیروی کارشناس مراقبت از بیماری ها و سه پزشک عمومی در حال خدمت رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه هستند.

دکتر معصومی بیان کرد: پنج هزار قوطی شیرخشک، 500 بشکه پرکلرین و واکسن های مختلف به کرمانشاه ارسال شده و پنج دستگاه آمبولانس آماده اعزام به استان کرمانشاه است./ ایرنا همدان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن