Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی ارسال 5 هزار آب بسته‌بندی شده به کرمانشاه/ تانکر آبرسانی از همدان به کمک زلزله زدگان رفت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان:
ارسال 5 هزار آب بسته‌بندی شده به کرمانشاه/ تانکر آبرسانی از همدان به کمک زلزله زدگان رفت

b_150_150_16777215_00_images_HOSEYNI.BIDAR.jpgمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از ارسال 5 هزار آب بسته‌بندی شده و تانکر آبرسانی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه تا این لحظه خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی آبفای استان همدان، سید هادی حسینی‌بیدار ضمن تسلیت مجدد جان باختن تعدادی از هموطنانمان در زلزله غرب کشور اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب همدان نیز با ارسال آب‌های بسته‌بندی شده به یاری زلزله‌زدگان رفته است.

وی ادامه داد: از شب حادثه، آبفای استان همدان به عنوان استان معین آبفای کرمانشاه با اعزام یک دستگاه ژنراتور و تانکر آبرسانی سیار و همچنین ارسال بیش از 5 هزار بسته آب تصفیه شده در حال امداد رسانی به زلزله زدگان است که 2500 بسته دیگر نیز درحال آماده سازی و ارسال است و این روال همچنان و تا عادی شدن وضعیت این مناطق ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان خاطرنشان کرد: ادامه کمک‌رسانی و امدادرسانی به زلزله‌زدگان بستگی به اعلام نیاز مناطق زلزله‌زده است تا کمک‌ها مطابق با نیاز آن ها باشد و در صورت اعلام نیاز، نیروهای فنی نیز برای اتصال تأسیسات اعزام می‌شوند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن