Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی اصلاح 16 پیچ خطرناک در جاده‌های همدان

معاون راهداری استان همدان خبر داد:
اصلاح 16 پیچ خطرناک در جاده‌های همدان

b_150_150_16777215_00_images_gardane.jpgمعاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از شانه سازی 142 کیلومتر از راه های استان در هفت ماهه امسال خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، حمیدرضا پرورشی خرم در گفتگویی با اشاره با اقدامات انجام شده در این مدت اظهار داشت: رگلاژ 364 کیلومتر از راههای شنی و رگلاژ و تسطیح دو هزارو 626 کیلومتر از شانه راههای آسفالته از جمله این اقدامات است.

وی افزود: همچنین در این مدت اقداماتی چون پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر به میزان سه هزارو 525 کیلومتر، 1752 مورد پاکسازی سطح راه از لاشه حیوانات و پاكسازي شانه و حريم راه از نخاله و زباله به میزان چهار هزار و 900 کیلومتر انجام شده است.

پرورشی خرم ادامه داد: از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت، تنقيه و لايروبي هزارو 51 پل و تعمیر، مرمت، احداث و تعریض 32 پل بوده است.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، اصلاح 16 مورد پیچ های خطرناک، 15 مورد اصلاح تقاطع ها و52 مورد ترانشه برداری راه های استان را از دیگر اقدامات انجام شده برشمرد.

این مسئول تصریح کرد: اولويت كار در بخش راهداري، ارتقاي ايمني و نگهداري راه ها به عنوان ثروت ملي است و می‌تواند نقش مهمی در ایجاد امنیت جاده‌ای ایفا کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن