Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر علمی پیش‌بینی کاهش غلظت آلاینده‌ها در همدان

پیش‌بینی کاهش غلظت آلاینده‌ها در همدان

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان‌ همدان، گفت: از امروز به تدریج از غلظت آلاینده‌های هوا کاسته می‌شود.

به گزارش "همدان نیوز"، محمد حسن باقری شکیب با بیان اینکه در روز گذشته شاهد پدیده غبار در استان بودیم، اظهار داشت: از امروز به تدریج از غلظت آلاینده‌ها کاسته می‌شود و شاخص‌های کیفیت هوا بهبود پیدا می‌کند‌.

وی با اشاره به اینکه دیروز سرعت وزش باد در برخی نقاط استان به بیش از 60 کیلومتر بر ساعت رسید، تصریح کرد: امروز هم وزش باد شدیدلحظه‌ای را در بعضی مناطق استان خواهیم داشت.

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان به گرمای هوا در استان اشاره کرد و گفت: از نظر دمایی باید گفت هوای گرم کماکان تا پایان هفته تداوم دارد و حاکمیت هوای گرم در منطقه در روزهای آینده وجود دارد.

باقری شکیب با بیان اینکه از فردا آسمان استان همدان صاف و آفتابی و در ساعات بعد از ظهر وزش باد پیش‌بینی می‌شود، بیان کرد: در حداقل و حداکثر دماها تغییر محسوسی نخواهیم داشت.

وی به وضعیت دمای استان در شبانه روز‌ گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت شهرستان بهار با حداقل دمای 14 و حداکثر دمای 39 درجه‌ سانتیگراد به عنوان خنک‌ترین و گرم‌‌ترین نقطه استان ثبت و گزارش شده است.

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان افزود: در 24 ساعت گذشته دمای شهرستان همدان در خنک‌ترین حالت 17 درجه و در گرم‌ترین ساعات 38 درجه سانتیگراد گزارش شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن