Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس ماحصل انقلاب اسلامی تربیت نیروی انسانی بوده است

ماحصل انقلاب اسلامی تربیت نیروی انسانی بوده است

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه ماحصل انقلاب اسلامی تربیت نیروی انسانی بوده است، اعلام کرد: آیت الله مصباح به علت زیبایی فکر و اندیشه و نوآوری در علم، عمل و تربیت نیروی انسانی مورد تهاجم قرار گرفت.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار مظاهر مجیدی در همایش بزرگداشت آیت الله مصباح‌یزدی و اختتامیه جشنواره ابوذر استان همدان که هم اکنون در حال برگزاری است، با بیان اینکه خداوند با خلقت انسان به خود تبریک گفت و عظمت انسان را با قسم به علم و قلم نشان می دهد، مطرح کرد: آیت الله مصباح دارای اندیشه و فکری نو و ذوب در ولایت بود و اگر می بینیم بغض و کینه ای نسبت به این عزیز دیده می شود، یکی از سبب های اصلیش ذوب شدن ایشان در ولایت است.

وی با بیان اینکه آیت الله مصباح به علت زیبایی فکر و اندیشه و نوآوری در علم، عمل و تربیت نیروی انسانی مورد تهاجم قرار گرفت، به دو رویدادی که در آستانه‌اش قرار داریم گریزی زد و مطرح کرد: قرار است در استان همدان زمینه و ظرفیتی برای آیت الله مصباح دیده شود و باید توان بگذاریم تا از این ظرفیت در استان برای یک حرکت فرهنگی استفاده کنیم.

مجیدی به برگزاری دومین کنگره ۸۰۰۰ شهید استان همدان در سال ۱۴۰۲ اشاره کرد و یادآور شد: این کنگره ظرفیت بزرگی است تا افکار افرادی چون آیت الله مصباح را معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه شاید در کشور برای نخستین‌بار یک فرمانده سپاه زن(خواهر دباغ) داشتیم، تصریح کرد: می توان به این موضوع به عنوان یکی از بسترهایی که امروز مورد تهاجم قرار گرفته، یاد کرد که یک زن در آن شرایط سخت به عنوان فرمانده سپاه استان همدان قرار گرفت و یا زیبایی عدم ترک نمازجمعه را در روز قدس سال ۶۱ وقتی دشمن نمازجمعه همدان را مورد بمباران قرار داد، به منصه ظهور گذاشت.

فرمانده سپاه همدان از معاون رئیس جمهور درخواست کرد که از ظرفیت های موجود در استان همدان که شاید در کمتر جایی باشد همچون علمای بزرگ که در صدر معارف علمی هستند و هشت هزار شهید استفاده شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن