Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس حضور پرشور و هوشمندانه مردم نقشه شوم دشمن را نقش بر آب کرد

استاندار همدان:
حضور پرشور و هوشمندانه مردم نقشه شوم دشمن را نقش بر آب کرد

استاندار همدان گفت: حضور پرشور مردم بابصیرت ایران اسلامی از جمله دیار دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در راهپیمایی امروز (جمعه) نقشه و دسیسه شوم دشمنان انقلاب برای ایجاد آشوب و نفاق را نقش بر آب کرد.

به گزارش "همدان نیوز"، علیرضا قاسمی فرزاد در راهپیمایی باشکوه مردم همدان برای محکومیت هرگونه ناامنی و آشوب، اظهار داشت: درود بر دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان که مردمی این‌چنین غیور، دلاور و باشرف دارد، مردمی که پای اعتقادات خود ایستاده‌اند و هیچگونه سختی و مشکلی نمی‌تواند آن‌ها را از صحنه خارج کند.

وی افزود: امروز مردم ثابت کردند پای ارزش‌ها و آرمان‌های والای انقلاب، امام خمینی(ره) و شهدا ایستاده‌اند.

استاندار همدان تصریح کرد: اگر افرادی نادان، معاند و فریب خورده، ارزش‌ها و اعتقادات مردم را می خواهند دستخوش مطامع خود قرار دهند، حضور حماسی شما همه آن‌ها را به خاک ذلت می‌کشانید.

وی اظهار داشت: این حضور و این حماسه‌ ماندگار، نقشه‌های شوم دشمنان، معاندان و منافقان کوردل را نقش بر آب کرده است.

قاسمی‌فرزاد افزود: با برنامه‌هایی که در پیش‌رو خواهد بود و اقدامات آینده این رفتارهای کوردلانه محکوم به شکست است و موجب شرمساری و خواری دشمنان و بدخواهان کشور ردیف ملت خواهد شد.

وی تصریح کرد: این حضور شما یک حرکت انقلابی و حماسی است و به نمایندگی از مسوولان استان، از حضور پر شور شما مردم ولایی قدردانی کرده و در برابر این همه رشادت، بزرگواری، بصیرت و آگاهی، سر تعظیم فرود می آروم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن