Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس بندر خشک اقتصادی همدان غیر فعال است

بندر خشک اقتصادی همدان غیر فعال است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: بندر خشک اقتصادی در همدان دارای زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری است ولی به علت نبود پیوست اطلاع‌رسانی سرمایه‌گذاری در آن صورت نگرفته است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اظهار کرد: درصدد هستیم در مجلس گره‌ از اشتغال کشور باز کنیم و جهش تولید که با رفع موانع و راهکار‌ها صورت می‌گیرد را دنبال کنیم تا هم اقتصاد کشور نفسی بکشد و هم بحث اشتغال حل شود.

وی با اشاره به اینکه بیکاری معضل جدی برای استان همدان است؛ افزود:  بسیاری از مشکلات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور به مشکلات اقتصادی مربوط می‌شود و اگر مشکلات اقتصادی حل شود، آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی هم حل خواهد شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس اضافه کرد: البته در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی هم برنامه‌هایی مد نظر داریم که در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه سرمایه اصلی کشور جوانان هستند، نباید این سرمایه با بی‌تدبیری مسئولان از بین برود اظهار کرد: متاسفانه نبود کار در استان باعث سرخوردگی و افسردگی جوانان شده است.

فلاحی گفت: برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی از تجارب و دیدگاه‌های مختلف استفاده کنید تا واحدهای تولیدی با ظرفیت بیشتر کار کنند.

وی گفت: بندر خشک اقتصادی در همدان دارای زیرساخت‌هایی نظیر آب، برق، گاز و راه برای سرمایه‌گذاری است ولی به علت نبود پیوست اطلاع‌رسانی سرمایه‌گذاری در این مکان صورت نگرفته است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ادامه داد: یک منطقه ویژه اقتصادی در جهان‌آباد شهرستان فامنین وجود دارد و با وجود فعال بودن مناطق ویژه در کشور این منطقه در همدان غیرفعال و تعطیل است.

وی با بیان اینکه زمین شرکت شهرک‌های صنعتی به سرمایه‌گذاران واقعی داده شود و جلوی برخی افراد سودجو و قدرت طلب گرفته شود.
فلاحی با بیان اینکه بنده در مسیر مبارزه با فساد با تمام توان ایستاده‌ام گفت: ظرفیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری همدان نیز باید معرفی شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن