Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس مدیریت بازار در این کشور بر عهده کیست؟

مدیریت بازار در این کشور بر عهده کیست؟

b_150_150_16777215_00_images_azadikhah25.jpg

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس تاکید کرد: عده ای از مجلس یازدهم ترسیدند، نمی دانم چه ریگی به کفششان است که هر لحظه به فکر توطئه علیه مجلس یازده هستند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، احد آزادی خواه در نشست علنی امروز (یکشنبه 25 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور گفت: گرچه نتیجه انتخابات آمریکا چیزی را عوض نمی کند اما جوانمرگ شدنِ سیاسیِ قاتل سردار سلیمانی را جشن می گیریم و خدا را شاکریم که ما را یاد ضرب المثلی انداخت که چوب خدا صدا ندارد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملت شریف ایران اسلامی ما مشکل تامین نهاده نداریم، امروز مشکل ما در توزیع نهاده است، در سوء استفاده، کم کاری ها، نا هماهنگی ها است که به جای خود این موارد را مطرح می کنیم، آقای رئیس جمهور واقعا نظارت بر بازار ضعیف است آیا خبر دارید که کمر مردم زیر فشار افزایش قیمت ها شکسته است تورم لحظه به لحظه افزایش پیدا می کند مردم توان خرید حداقل های ضروری زندگی را ندارد، مدیریت بازار در این کشور برعهده کیست؟
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس تاکید کرد: مگر نشنیدیم که رهبر انقلاب فرمود گرانی برخی کالاها ربطی به آمریکا و تحریم ندارد، همه گناه را به گردن دیگران نندازیم، ما مقصریم، دو فراز از بیانات حضرت آقا را خدمت شما می خوانم؛ «مردم عزیز، مسئولین مملکت و وکلای ملت، امروز در معرض نفوذ هستیم.» آقا فرمود «آمریکا اصرار به نفوذ دارد، او می خواهد مقاصد و اهداف پلید خودش را عملیاتی کند، آدم هایی درست کند که مثل او فکر کنند، او می خواهد کشور را غارت کند وقتی در داخل کشور کسانی بودند که با این غارت همراه موافق باشند، این غارت را به سرانجام می رساند.» مردم مراقب این فراز از تذکری که رهبری معظم انقلاب دادند باید باشیم، ما نباید اجازه دهیم  حتی یک درصد از انقلاب دست نااهل و نامردم بیافتد.
وی گفت: امروز هر مسئولی که اجازه رانت، سوء استفاده و زد و بند بدهد خائن بر ملت است و خیلی از موانع ما در همین مدار می چرخد، این موارد را گردن تحریم، آمریکا، ترامپ خبیث و بایدن خبیث تر نندازیم، سوء تدبیر را علاج کنیم که راه در همین است.
این نماینده مجلس عنوان کرد: در بند ث تبصره 6 قانون بودجه تصویب کردیم از دریافت مالیات بر خانه های لاکچری و خانه های لوکس، مالیات بر خودرو های لوکس کسب درآمد شود و به مردم حاشیه نشین خدماتی مانند آب، جاده، بهداشت ارائه دهیم و کمک کنیم، چرا این موضوع اجرا نشد، چه کسی مقصر بود؟ این هم تقصیر آمریکا است؟ آن کسی که در خانه لاکچری نشسته است حتما اجرای این قانون برایش سخت است.
آزادی خواه در ادامه  نطق میان دستور بیان کرد: مردم بدانید  وکلای شما در مجلس کارشان را انجام داده اند. عده ای از مجلس یازدهم ترسیدند، نمی دانم چه ریگی به کفششان است که هر لحظه به فکر توطئه علیه مجلس یازده هستند می خواهند این مجلس را از چشم بیاندازند، طرح مالیات بر خانه‌های خالی، طرح شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی، تامین کالاهای اساسی، 4 هزار میلیارد تومان برای قیر، ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان، سوال از وزرای مختلف، کارت زرد به برخی وزرا از جمله عملکرد مجلس یازدهم است، بدانید هر چه بیشتر این مجلس را تخریب کنید نوکران ملت مردانه تر در میدان می ایستند.
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: امروز ساماندهی صادرات امر مهمی است، آقای امیری برخی اقلام صادراتی در گمرک ها فاسد می شوند، راه کاری برای قیمت گذاری محصولات کشاورزی  ارائه کنید و اجازه ندهید تولید در کشور به صفر برسد./خانه ملت

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن