Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس شهدای هواپیما را فرزندان خود می‌دانیم

شهدای هواپیما را فرزندان خود می‌دانیم

b_150_150_16777215_00_images_majidi323.jpgفرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان به نمایندگی از فرمانده کل سپاه پاسداران به دیدار خانواده شهدای هواپیمای اوکراینی در همدان رفت.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار مظاهر مجیدی در دیدار با خانواده شهدای هواپیمای اوکراینی با اشاره به جلسه خود با سردار سلامی یادآور شد: امروز بنده از طرف فرمانده کل سپاه پاسداران به منزل شما بزرگواران آمده ام تا عرض تسلیت ایشان را عرض کنم.

وی با تاکید بر اینکه از دست دادن عزیزان غم بسیار بزرگی است، افزود: بنده را که خود نیز خانواده شهید هستم را در غم خود شریک بدانید، البته شرایط در زمان جنگ متفاوت با امروز بود و پذیرش این اتفاقت بسیار سخت است.

وی با بیان اینکه این شهدا را فرزندان خود می دانیم، یادآور شد: پس از شهادت سردار سلیمانی و تهدید های دولت آمریکا، کشور در شرایط بسیار سختی قرار داشت و به همین علت چهارشنبه شب سطح آمادگی بالایی در کشور اعلام شد که هر گونه تحرک در فضا رصد شود.

وی ادامه داد: قطعا در چنین شرایطی کنترل کردن فضا کار بسیار سختی است که متاسفانه با خطای انسانی این اتفاق ناراحت کننده رخ داد.

وی به سخنان سردار حاجی زاده اشاره کرد و گفت: پس از این حادثه فرمانده هوا و فضا سپاه شخصا عذر خواهی کرد و تمام مسئولیت آن را بر عهده گرفت.

وی در پایان با بیان اینکه در احادیث داریم، اگر خداوند فرزند خانواده ای را بگیرد خودش جانشین آن فرزند در خانه می شود، تصریح کرد: بنده به عنوان خدمتگزار شما امیدوارم بتوانیم با برگزاری مراسمی در شان این شهدا عظمت آنها را قدر بدانیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن