Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس جامعه کشش گرانی بنزین را ندارد

جامعه کشش گرانی بنزین را ندارد

b_150_150_16777215_00_images_hajibabayi963.jpgرئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:انتظار می رود رسانه ها به مسائلی مانند گرانی بنزین که پشتوانه واقعی ندارد و از طرف مسئولین کشوری بیان نشده،نپردازند چرا که به جامعه مخصوصا اقشار کم درآمد آسیب جدی وارد می شود.

به گزارش "همدان نیوز"، حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به شایع شدن افزایش قیمت بنزین به لیتری 2 هزار و 500 تومان، گفت: در مجلس مصوبه ای مبنی بر گران کردن قیمت بنزین یا اینکه اختیاری به دولت داده شود که بنزین را گران کند نداریم، به نظر می رسد این شایعات از طرف کسانی است که از این موضوع سود می کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: افراد درباره قیمت بنزین بحث می کنند و این بحث ها به رسانه ها و فضای مجازی می رسد، این در حالی است که جامعه امروز کشش تغییر قیمت در بنزین را که در تمام مسائل گوناگون از جمله قیمت کالاهای اساسی وخدمات تاثیرگذار است، ندارد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم شورای اسلامی اظهار داشت: اگر قرار است روزی چنین تصمیمی گرفته شود باید تصمیم جامع و مانع باشد، تا هم اقتصاد کشور را  به عدالت نزدیک کند، هم به اقشار کم درآمد کمک شود و هم مصرف بنزین را کنترل کند، تا امروز چنین بسته ای ندیده ایم.

وی تاکید کرد: انتظار می رود در رسانه ها و فضای های مجازی به مسائلی که پشتوانه واقعی ندارد و از طرف مسئولین کشوری بیان نشده است، پرداخته نشود، چرا که به جامعه مخصوصا اقشار کم درآمد آسیب جدی رسانده می شود.

دولت می تواند لایحه افزایش قیمت بنزین بیاورد

حاجی بابایی با اشاره به اینکه وزیر اقتصاد از لایحه افزایش قیمت بنزین خبر داده است، بیان داشت: دولت می تواند لایحه بیاورد، باید دید این لایحه چه می خواهد، هر چند که تا امروز لایحه ای از سوی دولت ارائه نشده، اما اینکه مجلس رای بدهد یا ندهد، بحث دیگری است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: باید دید آیا لایحه ای که از آن یاد شده به مطالبی چون عدالت اقتصادی، مصرف بهینه طلای زیر زمینی و بهینه سازی مصرف سوخت با در نظر گرفتن شرایط محیطی و محیط زیست پرداخته شده است یا خیر./ خانه ملت

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن