Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس خداحافظی آیت‌الله با همدان/ امام جمعه جوان همدان هفته آینده معرفی می‌شود

خداحافظی آیت‌الله با همدان/ امام جمعه جوان همدان هفته آینده معرفی می‌شود

b_150_150_16777215_00_images_1.jpgآیت الله غیاث الدین طه محمدی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان رسما اعلام کناره گیری کرد و حجت الاسلام دکتر حبیب اله شعبانی به عنوان جوان‌ترین نماینده ولی فقیه، هفته آینده جایگزین آیت‌الله طه محمدی خواهد شد.

به گزارش "همدان نیوز"، روز گذشته آیت الله غیاث الدین طه محمدی، در خطبه های نماز جمعه همدان رسما اعلام کناره گیری کرد و گفت: امام جمعه جدید، روحانی از جنس خود مردم همدان است.

وی ادامه داد: حجت الاسلام و المسلمین شعبانی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان انتخاب شده اند و ان شاءلله، جمعه آینده از سخنان ایشان بهره مند خواهیم شد.

آیت الله طه محمدی حجت الاسلام و المسلمین شعبانی را فاضل و انقلابی خواند و افزود: نماز جمعه متعلق به شخص نیست و تضعیف آن به هیچ وجه جایز نیست.

وی با بیان اینکه بنده خداحافظی نمی کنم، چرا که هر جا باشم دلم پیش شما است، اظهار کرد: در این مدت با تمام توان در خدمت مردم و انقلاب بوده ام و  تا جایی که توانستم کار مردم و انقلاب را بر مسائل شخصی خودم ترجیح دادم.

آیت الله طه محمدی در پایان با تشکر از مردم و مسئولان استان همدان، گفت:  در 15 سال اخیر به اندازه ای محبت از مردم همدان دیده ام که تا قیامت شرمنده شما مردم خواهم بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن