Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس باید به وضعیت گرمایشی مدارس گریست

باید به وضعیت گرمایشی مدارس گریست

b_150_150_16777215_00_images_hasan.lotfi8520.jpgنماینده مردم رزن در مجلس خواستار رسیدگی وزارت آموزش و پرورش به وضعیت گرمایشی مدارس پیش از بروز حوادث شد.

به گزارش "همدان نیوز"، حسن لطفی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر آموزش، گفت: فرهنگیان را مانند خانواده خود دانسته و مطالبات به حق آن ها را رفع و وعده هایی که در زمان رأی اعتماد دادید عملی کنید.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به حال وضعیت گرمایشی مدارس گریست، اظهار داشت: حتما باید اتفاق ناخوشایندی در این زمینه بیفتد و تا کی باید شاهد قربانی شدن دانش آموزان سرزمین خود به خاطر سوءتدبیر باشیم در حالی که اعتبارات این وزارتخانه برای تبلیغات شما در رسانه ملی حیف و میل می شود.

وی افزود: همچنین نرم افزار سینا به نفع عده ای خاص تدوین شده که ظلم به فرهنگیان است و جهت سوءاستفاده از اطلاعات آن ها به نفع عده ای خاص کاربرد دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، خاطرنشان کرد: هرسال مشکل جدیدی به کشاورزان اضافه می شود و نبود کود شیمیایی، عدم تضمین قیمت محصولات و عدم کارایی بیمه محصولات کشاورزی از جمله مشکلات کشاورزان است که باید حل شود./

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن