Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس در 9 دی بصیرت خود را به رخ جهانیان بکشانیم

در 9 دی بصیرت خود را به رخ جهانیان بکشانیم

b_150_150_16777215_00_images_mosavi-esfahani.jpgنماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری، بصیرت افزایی را نیاز کشور دانست و گفت: دائما باید مراقب باشیم تا دشمنان انقلاب ما را از مسیر اصلی خارج نکنند و با بزرگداشت امثال ۹ دی ها بصیرت خود را به رخ جهانیان بکشانیم.

به گزارش "همدان نیوز"، آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی با اشاره به لزوم بزرگداشت حماسه 9 دی، تصریح کرد: بزرگداشت ایام الله اختصاص به 9 دی ندارد، بلکه باید ایام الله را به دلیل اهمیت آن و برای اهداف اسلامی، زنده نگاه داریم.

مدیر حوزه علمیه همدان افزود: اگر به ما سفارش کرده اند که بعثت  پیامبر (ص)، عاشورای حضرت سیدالشهدا(ع) و امثال این ها را گرامی بداریم، به دلیل حفظ شعائر اسلامی و مکتب است.

آیت الله موسوی اصفهانی به اتفاقات سال 88 نیز اشاره ای کرد و گفت: دشمنان پس از شکست در تهاجم نظامی به کشور، به دنبال براندازی نظام و ایجاد اختلاف و نفاق در بین مردم و پس از آن سوء استفاده  از برخی اختلافات بودند.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در ایام فتنه ۸۸ هنگامی که حضرت آقا فرمودند «اگر مشکلی وجود دارد باید طبق قانون انجام شود»، اما آنها نه تنها حاضر به انجام آن نشدند، بلکه در خیابان ها به دنبال آَشوب بودند، این یعنی مشکل آن ها انتخابات نبود.

مدیر حوزه علمیه همدان یادآور شد: وقتی مردم متوجه شدند که این موضوعات بهانه است، با تمام وجود به صحنه آمدند و از نظام و رهبری حمایت کردند.

وی با بیان اینکه انقلاب به راحتی به دست ما نرسیده است، اظهار کرد: برای پیروزی و تثبیت انقلاب بیش از 250 هزار شهید خون خودشان را تقدیم کرده اند و در کنار شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری با استقامت در این مسیر، عمر خود را صرف این راه کردند.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری، بصیرت افزایی را نیاز کشور دانست و گفت: دائما باید مراقب باشیم تا دشمنان انقلاب ما را از مسیر اصلی خارج نکنند و با بزرگداشت امثال 9 دی ها بصیرت خود را به رخ جهانیان بکشانیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن