Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس وزارت آموزش و پرورش حق عائله‌مندی فرهنگیان مجرد را قطع کرده است

وزارت آموزش و پرورش حق عائله‌مندی فرهنگیان مجرد را قطع کرده است

b_150_150_16777215_00_images_hajibabayi58.jpgرئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش حق عائله مندی فرهنگیان مجرد را قطع کرده است.

به گزارش "همدان نیوز"، حمیدرضا حاجی بابایی با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش حق عائله‌مندی فرهنگیان مجرد را قطع کرده است، گفت: در پی این اقدام نامه ای به رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ارسال شد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: وزارت آموزش و پرورش در اسفند ماه ۱۳۹۶، بر اساس رای دیوان عدالت اداری حق عائله مندی خانم های مجرد شاغل در آموزش وپرورش را قطع کرده حال آنکه خانم های مجرد فرهنگی در بیشتر موارد به علت تقبل هزینه های زندگی پدر و مادر و سایر افراد خانواده فرصت تشکیل خانواده را از دست داده اند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی موجود و در نظر گرفتن اینکه این گروه از فرهنگیان، در حال حاضر نیز تنها حمایت کننده های خانواده های خود هستند، از کمیسیون فرهنگی مجلس درخواست شده، این موضوع را در اولویت بررسی قرار دهد.

وی تاکید کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس باید نسبت به ارائه راهکارهای قانونی به دولت برای برقراری مجدد حق عائله مندی خانم های مجرد شاغل در آموزش و پرورش اقدام لازم را بعمل آورد./ خبر گزاری مهر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن