Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس توضیحات حاجی‌بابایی درباره تدوین برنامه جامع اقتصاد و معیشت مردم

توضیحات حاجی‌بابایی درباره تدوین برنامه جامع اقتصاد و معیشت مردم

b_150_150_16777215_00_images_hajibabayi963.jpgرئیس فراکسیون نمایندگان ولایی، توضیحاتی را درباره تدوین برنامه جامع اقتصاد و معیشت مردم ارائه کرد.

 

به گزارش "همدان نیوز"، حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی، با اشاره به تصمیم فراکسیون متبوع خود برای تهیه و تدوین برنامه جامع اقتصادی و معیشت مردم، اظهار کرد: در جلسه اخیر فراکسیون نمایندگان ولایی، تصمیم گرفتیم که با کمک دیگر فراکسیون‌های مجلس جلساتی را برای بررسی مشکلات اقتصادی کشور برگزار کنیم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه فراکسیون امید هم با این تصمیم موافقت کرده است، ادامه داد: قرار بر این شد که 5 نفر از فراکسیون ولایی و 5 نفر هم از فراکسیون امید انتخاب شوند و جلساتی را برای تهیه و تدوین این برنامه جامع اقتصادی  تشکیل دهند.

حاجی‌بابایی تاکید کرد: هدف ما از این کار آن است که مجلس فارغ از بحث‌های گفتمانی، به صورت عملی هم اقدامی را برای بهبود معیشت و رفع معضلات مردم انجام دهد.

وی با بیان اینکه فراکسیون ولایی تاکنون چندین جلسه درباره وضعیت اقتصادی کشور برگزار کرده است، خاطرنشان کرد: تبادل‌نظر درباره این موضوع در فراکسیون ولایی ادامه دارد و سه شنبه هفته آینده هم در دستورکارمان است.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن