Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس مردم استان همدان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت شدند

در بیانیه مشترک استاندار و امام جمعه همدان؛
مردم استان همدان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت شدند

b_150_150_16777215_00_images_nikbakht-mohamadi.jpgنماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان در بیانیه مشترکی از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

به گزارش "همدان نیوز"، طی بیانیه مشترکی امام جمعه و استاندار همدان مردم را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

در متن این بیانیه آمده است: روز جهانی قدس، امسال در شرایطی فرا رسید که مردم آزاده جهان باردیگر شاهد اوج گیری خباثتها و وحشیگری های رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت آزاده فلسطین هستند.

در این میان و باکمال تاسف از سکوت مجامع و کشورهای به دروغ حامی حقوق بشر و حتی حمایت آنها از این حملات ددمنشانه، ملت آزاده ایران با رادمردی و پایمردی بر آرمان مقاومت اثبات کرده است که آرمان فلسطین بخشی جدایی ناپذیر از سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران است و امسال نیز با توجه به شرایط حساس منطقه و بین الملل، ملت ایران همدوش باهم و با گرامیداشت یاد شهدای میهن وشهدای آزادی فلسطین، آزادی قدس را فریاد خواهند زد.

بنابراین از شما هم استانی های عزیز دعوت می کنیم تا دوشادوش دیگر هموطنان مومن و روزه دار در محکومیت نسل کشی رژیم کودککش صهیونیستی در سرزمین های فلسطین و دیگر سرزمین های اسلامی در لبیک به امام عزیز و رهبری معظم انقلاب و دولت محترم، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده، بار دیگر صلابت، اقتدار و استکبارستیزی ایران اسلامی را به نمایش گذارید.

وعده ما راهپیمایی روزهای قدس

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

غیاث الدین طه محمدی-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان

محمدناصر نیکبخت - استاندار همدان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن