Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس کمبود جدی پزشکان متخصص در استان همدان

کمبود جدی پزشکان متخصص در استان همدان

b_150_150_16777215_00_images_bahramnia258.jpgنماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: استان همدان کمبود پزشکان متخصص دارد زیرا در بعضی تخصص ها در بعضی نقاط استان کمبود جدی وجود دارد.

به گزارش "همدان نیوز"، حسن بهرام نیا در ارتباط با کمبود پزشک در استان همدان اظهار داشت: استان همدان کمبود پزشکان متخصص دارد زیرا در بعضی تخصص ها در بعضی نقاط استان کمبود جدی وجود دارد. تامین پزشک متخصص اکنون یکی از مطالبات جدی مردم همدان است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهاراتش پیرامون کمبود پزشک اضافه کرد: کمبود پزشک متخصص در همدان در شهرستان های کوچک بیشتر است. ما نه شهرستان داریم که در شش شهرستان آن این کمبود بیشتر به چشم می خورد. تخصص هایی مثل ارتوپد، جراح مغز و اعصاب، رادیولوژیست و خانم متخصص سونوگرافی مورد نیاز استان همدان است.

بهرام نیا ادامه داد: این مشکلات عمده جزو مطالبات اصلی مردمی است. مشکل دیگر بحث دارو است، مردم در کیلینیک ها و درمانگاه ها هزینه برخی داروها را کاملا خودشان پرداخت می کنند مثلا فرد فقط 400 هزار تومان پول دارو می دهد. افراد دفترچه دارند اما برای برخی داروها دفترچه را قبول نمی کنند و فرد باید به شکل آزاد پول دارو دارو را بدهد که این هم یکی از مشکلاتی است که مردم دارند و از ما انتظار دارند به طور جدی برای حل آن اقدام کنیم.

وی در ارتباط با اقدامات صورت گرفته افزود: البته کارهای مثبتی نیز انجام شده مثلا در حوزه نمایندگی بنده اتفاقات خوبی افتاده است. کارهای زیادی در نهاوند انجام شده است، کارهایی که مطالبات روی زمین مانده مردم بود به طوریکه طی 2 سال 4 پروژه ملی را برای شهرستان با کمک مدیریت ارشد استان رقم زدم.متاسفانه بروکراسی در ادارات به گونه‌ای شده که مدیران حاضر نیستند کارها را واگذار کنند و می‌خواهند همه چیز در اختیار خودشان باشد که در این میان مردم ضرر می‌کنند./ تهران پرس

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن